Aquacity Poprad – zábava

Od Termály Slovensko
Aquacity Poprad

Aquacity Poprad patří k nejznámějším akvaparkům na Slovensku. Nabízí celoroční termální bazény, unikátní bazény Blue Sapphire a Blue Diamond s laserovou show, tobogánový svět, vitální svět s dokonalým wellness & spa a také různé druhy zábavy pro celou rodinu.
Aquacity Poprad – zábava, restaurace, odpočinek

  • animační programy na dětské párty s maskoty Oscarem, Olivií a Lilly
  • dětské koutky a hřiště, večerní školka
  • adrenalinové a zábavní atrakce, aqua aerobic, víkendové programy
  • 3D Laser show – každý večer tematická laser show v bazénech Blue Sapphire (James Bond, Michael Jackson, Slovakia, AquaCity, Piráti Karibiku, Kid’s show, Evoluce)

RESTAURACE HIGH TATRAS a RESTAURACE RIVERSIDE

Navštivte restauraci, která je určena nejen pro ubytované hosty ale i pro individuální návštěvníky nebo skupiny. Nabídku skvělých jídel doplňuje široký sortiment regionálních i zahraničních vín. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci formou bufetových stolů. O příjemnou atmosféru a kulinářský zážitek se stará profesionální obsluha. Restaurace je vhodná na různé firemní a rodinné akce, či obchodní setkání. Samozřejmostí je bezplatné parkování, klimatizace a připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi.

LIGHTHOUSE FRESH BAR

Stylová samoobslužná restaurace v aquaparku. Bohatá nabídka kvalitních a zdravých jídel a nápojů, pravá domácí jídla a přímořská atmosféra zpříjemní Váš odpočinek ve světle symbolu nového provozu – majáku.
CAFÉ & WINE

Dopřejte si širokou nabídku lahodných káv, zmrzlinových pohárů a sladkých dezertů a luxusních značkových vín v exkluzivní vinotéce s maloobchodním prodejem. Vychutnejte si víno měsíce nebo degustujte se sommelierem. V prostorách Café & Wine baru se nachází také internetová kavárna s připojením na internet.

HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR

Vychutnejte si nabídku míchaných nápojů, zahrajte si kulečník, air hockey nebo si zazpívejte karaoke s vašimi přáteli. Ideální noční klub se slavnými americkými legendami ve stylové atmosféře, vhodný pro soukromé párty, oslavy a diskotéky. V nabídce jsou originální kubánské doutníky.

LOBBY BAR

Hotelový bar a exkluzivní prostor s wi-fi připojením, vhodný na obchodní setkání a posezení s přáteli, nabízí nejen příjemný relax ale i širokou nabídku výjimečných drinků. Během léta si můžete posedět na hotelové terase s výhledem na Vysoké Tatry. Lobby bar se nachází se v blízkosti kongresového centra a hotelové recepce. Ideální místo k odpočinku a čtení domácího a zahraničního tisku, sledování TV nebo vychutnání aperitivu před večeří.

BLUE DIAMOND BARY

Unikátní vodní bary s nabídkou exotických míchaných drinků uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Relaxujte na vodních barových židlích v bazénech Blue Diamond a vychutnávejte si váš výjimečný nápoj přímo při relaxaci v bazénu.

BLUE SAPPHIRE BAR

V blízkosti bazénů Blue Sapphire a dětského bazénu Treasure Island – Ostrov pokladů se nachází bar s originálním designem, který je skvělou podporou akcí v bazénech a dopřeje vám zaručené osvěžení po pobytu v termální vodě.
Další nabídka Aquacity Poprad:

OFICIÁLNÍ WEB AQUACITY POPRAD