Bazény Blue Diamond Aquacity Poprad

Od Termály Slovensko
Bazény Blue Diamond

Dopřejte si luxus v krytých termálních bazénech Blue Diamond. Luxusní termální bazény s množstvím vodních atrakcí, vířivek, masážních trysek a vodních proudů jsou místem pro dokonalý relax. Prožijte pocit uvolnění a odpočinku v nádherných prostorách s dokonale sladěným interiérem. Luxus ve dvou nerezových bazénech s termální vodou doplňují speciální obklady a vytvářejí tak zvlášť magický efekt.
BLUE DIAMOND I.
Relaxační bazén je díky komfortní atmosféře, horké termální vodě a krytým interiérem ideálním místem i pro nejmenší děti a dospělé. Ozdobné ornamenty vytesané do kamene, nádherné sochy, holografický obklad a luxusní nápojový bar u bazénu s terasou vytvářejí komfortní atmosféru pro ty, kteří se chtějí setkat, popovídat, odpočinout si, nebo si dát osvěžující drink.

BLUE DIAMOND II.
Exkluzivní termální bazén Blue Diamond II s nápojovým barem přímo ve vodě nabízí očekávaný luxus. Můžete si vychutnat bohatou nabídku míchaných nápojů nebo relaxovat na barových židlích v bazénu a užívat si příjemné chvíle. Bazény Blue Diamond jsou lukrativním místem na uspořádání jakékoliv akce. Prostor může být pronajat firmami nebo organizátory konferencí, kteří chtějí zažít opravdu zvláštní večírek, společenskou událost nebo firemní párty.
Další nabídka Aquacity Poprad:

OFICIÁLNÍ WEB AQUACITY POPRAD