Hotel Banderium Komárno

Od Termály Slovensko

Luxusní Hotel Banderium *** najdete v samém srdci města. Hotel nabízí ubytování ve stylových pokojích s nadstandardním vybavením (klimatizace, TV, DVD přehrávač, fén, minibar, trezor, telefon).

Ubytování Komárno – hotel a restaurace

Hotel Banderium nabízí 15 nadstandardně zařízených pokojů s kapacitou 30 lůžek. Nachází se v samém srdci Komárna a nabízí okouzlující dvůr i restauraci připravující pokrmy místní kuchyně. Součástí nabídky je Wi-Fi a parkoviště, obojí zdarma.
Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní TV, DVD přehrávačem, minibarem a rychlovarnou konvicí. Hotel Banderium provozuje restauraci podávající vybrané speciality maďarské a slovenské kuchyně. Součástí hotelové kavárny je příjemná terasa ve dvoře.

V bezprostřední blízkosti hotelu je k dispozici množství obchodů, restaurací, hospod, barů i 24hodinové kasino. Univerzita J. Selyeho je vzdálená pouhých 300 metrů.

Wellness Hotel Banderium

Najdete zde hotelovou wellness sekci pro ty, kteří hledají fyzické a duševní teplo, které zahrnuje vířivku, finskou a infračervenou saunu a na ochlazení je k dispozici i kbelík s ledem. Ve wellness využijete i útulnou místnost na odpočinek. Ve wellness centru bylo cílem vytvořit „ostrov“ klidu a odpočinku s příjemnými vůněmi a intimním osvětlením.

KONTAKT

Hotel Banderium ***
Námestie Generála Milana Rastislava Štefánika 11, Komárno
Slovenská republika

E-mail: info@banderium.sk
Tel.: +421 35 77 30 156

www.banderium.sk