Aquapark Meander Oravice

Od Termály Slovensko

Aquapark Meander se nachází v horské osadě Oravice na úpatí Západních Tater, blízko slovensko-polských hranic. Je výjimečný nejen svou geotermální léčivou vodou. Najdete zde na jednom místě krásnou tatranskou přírodu a zároveň spoustu zábavy pro celou rodinu.
Přijeďte do Oravic a nebudete litovat

  • Bazén s mořskými vlnami
  • Geotermální voda
  • Zábava i relax pro celou rodinu
  • Krásná příroda Západních Tater
  • Přátelské ceny

Součástí resortu Meander je rovněž skipark s více než 7 km sjezdovek. U nás si zalyžuje opravdu každý. Pro zdatné lyžaře je k dispozici jezdivá červená sjezdovka, pro ostatní pak řada méně náročných tras. Rodiče nejmenších dětí ocení lyžařský pás. Pro cestu na kopec můžete využít čtyřsedačkovou lanovku s kapacitou 2400 osob/h nebo klasický lyžařský vlek. Nezapomeňte spojit lyžování s návštěvou aquaparku za zvýhodněné vstupné.

Atrakce a relax

V aquaparku Meander si vy i vaše děti můžete užít hned celou řadu atrakcí. Těm z vás, kteří spíše než adrenalin vyhledávají klid a relax, máme však také co nabídnout.

Vodní hřiby a chrliče

Vyzkoušejte sami jaké to je proplout vodopád. Pod můstkem nad sportovním bazénem vytváří chrliče dvě stěny vody. S dětmi si užijete spoustu zábavy u vodních hřibů. Vaše záda naopak potěší chrliče v relaxačních bazénech.

Mořská aerosolová koupel

Mořská aerosolová koupel je jemná sprejová sprcha na celé tělo s jedinečnou mořskou vodou z „evropského Mrtvého moře“. Obsah minerálních látek násobně převyšuje podíl stejných látek v přímořském vzduchu a má prokazatelné blahodárné účinky na dýchací cesty.

Umělé vlny – zažijte vlnobití uprostřed hor

Chloubou našeho resortu je bazén s umělými vlnami. Sílu mořského příboje můžete okusit ve venkovní části našeho areálu. Vlny jsou opravdu vysoké a dovádění v nich nadchne doslova každého.

Tobogan

Tobogan o délce 100 m s vlastním dojezdovým bazénkem je nepřehlédnutelnou dominantou parku. Abyste se na něj dostali, musíte vystoupat na vysokou věž ve vnější části. Odměnou vám však bude dlouhá jízda v teplé termální vodě.
Bazén s mořskými vlnami

Bezesporu nejoblíbenější atrakcí našeho areálu je bazén s mořskými vlnami. Díky vykonným motorům v „podpalubí“ dokážeme vytvořit realistické mořské vlnobití. Přijeďte si k nám zařádit ve vlnách i vy.

Venkovní relaxační bazén

Vodním koridorem se můžete dostat do vnějšího relaxačního bazénu, kde si můžete vyzkoušet například podvodní lehátka s perličkovou koupelí nebo masáž pod chrličem. Vnější bazén je zážitkem také v zimě. Příjemně teplá voda vám umožní koupání i v těch největších mrazech.