Aquapark Oravice

Od Termály Slovensko
Aquapark Oravice

Aquapark ORAVICE leží na území regionu Oravy – Západní Tatry, téměř na hranici s Polskou republikou, jen několik km od Zakopaného. Z hloubky 1611 m vyvěrá přírodní termální voda s blahodárným účinkem s teplotou 58 ° C, která se vlévá do všech bazénů v areálu AQUAPARK ORAVICE o ploše 1545 m2. Termální voda je vysoce mineralizovaná sodno – vápenato – hořečnato – siřičitá s vysokým obsahem železa. Přímý vstup z budovy a bazénů umožňuje koupat se v každém počasí a každém ročním období.

Aquapark Oravice nabídka a služby

VODNÍ SVĚT – nabízíme největší atrakci na Slovensku a v okolí: Umělé vlny.
Sportovně – relaxační bazény s termální vodou je propojením sportovních aktivit a relaxu. Část bazénu je vyhrazena pro aktivní sportovce s chutí si zaplavat a druhá část s vodními tryskami slouží na relax. Sportovně – relaxační bazén nabízí různé atrakce, jako jsou masážní lavice, masážní trysky, zda velký vodní hřib. Plavecká část sportovního bazénu má délku 25m.

Nejzajímavější částí sportovně – relaxačních bazénů je bazén s umělými vlnami, který nabízí zajímavé zpestření pobytu v našem Aquaparku. V bazénu s vlnobitím se vytvářejí umělé vlny, které Vám navodí atmosféru mořských vln.

V relaxačních bazénech najdete množství vodních atrakcí, jako jsou umělé vlny, masážní lavice, masážní trysky a podobně. Některé vnější a vnitřní relaxační bazény v našem Aquaparku jsou navzájem propojeny a proto si můžete vychutnávat relax v termální vodě za každého počasí. V těchto bazénech můžete využít masážní trysky, podvodní lehátka a lavice.
Díky vodním tryskám, ve kterých dochází ke sloučení proudu termální vody a vzduchu, si můžete vychutnat hydromasáž, která napomáhá ke zlepšení krevního oběhu, zmírňuje napětí svalů a odbourává stres.

Další nabídka Aquapark Oravice:

  • tobogán
  • sauna
  • různé druhy masáží
  • mořská lázeň
  • stravování: bistro, kavárny, bufet, pizzerie

Aquapark Oravice

 

CENIK ORAVICE

 

KONTAKT a otevírací doba:

 

OTEVÍRACÍ DOBA:

  • 25.12. – 6.3.2016
    10:00 – 21:30

 

Adresa:
Aquapark Oravice
Miestna časť Oravice 109, Tvrdošín 027 44

Tel.: +421 43 550 46 01

OFICIÁLNÍ WEB AQUAPARK ORAVICE