Happy Village Kaštieľ Ivachnová ***

Od Termály Slovensko

Happy Village Kaštieľ Ivachnová *** najdete na okraji stejnojmenné vesničky. Klidná oblast je obklopená nádhernou přírodou, klid a krásu navíc umocňuje řeka Váh. Happy Village *** nabízí ubytování v pokojích nebo prostorných apartmánech.

Happy Village Kaštieľ Ivachnová *** Vám nabízí ubytování v luxusních prostorných apartmánech, kde je k dispozici vybavená kuchyňka s ledničkou, ložnice, satelitní TV, koupelna se sprchovým koutem a WC. Na patře jsou komfortní podkrovní pokoje s koupelnou.
Apartmány

Nabízíme ubytování ve čtyřech prostorných a komfortně vybavených apartmánech: 2 samostatné ložnice, 1 kuchyň vybavená: plyn. sporák, el. trouba, chladnička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnka, kuch. nádobí a náčiní. Koupelna má sprchový kout, bidet, umyvadla, vysoušeč vlasů a WC. K vybavení apartmánů patří: TV -Sat, rádio, trezor.

Snídaně v altánku

Poblíž Kaštieľa stojí prosklený dřevěný altánek, ve kterém se celoročně podávají snídaně. Užijete si tak nejen lahodnou stravu, ale také krásný výhled na zahradu i na Veľký Choč.

Okolí

V této oblasti Liptova jsou bohaté možnosti pro strávení zajímavé dovolené během celého roku.

Ve vzdálenosti 2 km se nachází známé termální koupaliště Thermal park Bešeňová s celoročním provozem. Má blahodárný vliv na pohybové a dýchací ústrojí, gynekologické problémy, výrazně kosmetické účinky a díky přítomnosti lithia pozitivní účinky na psychiku.

Pro milovníky vodních sportů a rybolovu je zde k dispozici vodní nádrž Liptovská Mara, nabízí možnost jachtingu, surfování, windsurfingu, člunkování, vodního cyklistiky, rybolovu i plavbu vyhlídkovou lodí.

Při nedalekém Liptovském Mikuláši je největší areál vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a v Polsku. Aquapark Tatralandia je výborné místo na zábavu, nejen pro rodiny s dětmi. Je otevřen po celý rok.

Lokace

Happy Village Kaštiel‘ Ivachnová ***
Ivachnová 23, Ivachnová

+421 904 560 740

Webstránka