Tatralandia Holiday Resort

Od Termály Slovensko
Tatralandia

Tatralandia Holiday Resort patří mezi největší areály vodní zábavy s celoročním provozem a ubytováním na Slovensku, v Čechách a Polsku. Aquapark se rozprostírá v blízkosti města Liptovský Mikuláš, nedaleko západních Tater na severním břehu nádrže Liptovská Mara. V regionu se nachází množství kulturních památek, se svéráznou lidovou kulturou a folklórem, kterou obklopují největší slovenské hory – Vysoké a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočské vrchy.
Tatralandia nabídka a služby

Dobrodružství, relax a zábavu najdete v akvaparku, s celoročním přímořským rájem Tropical Paradise, letní Funpark, i komplex Holiday Village Tatralandia.

Během letní sezóny je k dispozici 14 bazénů s mořskou, termální i čirou vodou. Zábavu si užijete díky 26 tobogánům a skluzavkou, atrakcím ve Funparku, celodennímu programu s největším animačním týmem na Slovenku, či letním eventem. Pod průhlednou střechou celoročního Tropical Paradise se skryjete v případě nepříznivého počasí, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 ° C.

Během celého roku je pro návštěvníky k dispozici 6 tobogánů, 9 bazénů, využívat můžete blahodárné účinky thalasso terapie, zregenerovat své tělo v Keltském saunovém světě a načerpat ztracené síly díky masážím a zábalům. Najdete zde množství atrakcí a ubytování. Minerální voda blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí.

  • 14 bazénů s termální, mořskou i čirou vodou, množstvím vodních atrakcí: masážní sezení, vodní postele, vodní hříbek, chrliče, vyvěračky, vodní proudy, vodní houpačka
  • TROPICAL PARADISE – kousek karibského tropického ráje s průměrnou teplotou 30 ° C as originální tropickou flórou a bazény s mořskou vodou
  • 28 tobogánů, které nabízejí zábavu a adrenalin v každém počasí
  • Ostrov pirátů z Karibiku – jedinečný tropický komplex s bazény a výhledem na Tatry
  • Keltský saunový svět – komplex 17 parních, vodních a masážních lázní, saun a procedur.
  • Wellness Paradise – komplex masáží, koupelí, zábalů a jiných léčebných i relaxačních procedur.
Ceník Tatralandia
KONTAKT:

Aquapark Tatralandia
Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

WEB TATRALANDIA