Tropical Paradise TATRALANDIA

Od Termály Slovensko
Tropical Paradise Tatralandia

Tropical Paradise Tatralandia – dřevěná plachetnice, která ztroskotala na skále. U ní pravé korály, mušle a pestrobarevné rybičky. Na souši vysoké palmy, v jejich stínu relax na pohodlných lehátkách … Zatoužili jste i vy alespoň na chvíli vyměnit atmosféru všedních dnů za teplo vyhřáté pláže? Nic není nemožné, stačí málo a jste v tropickém ráji. Už vstupní vestibul Tropical Paradise se nese ve znamení tropického světa. Projdete vedle replik typických starých staveb z Afriky a koloniálního světa, vystupujících z džungle. Stezka vede k vraku lodi, která ztroskotala na skalním útesu.
Tropical Paradise TATRALANDIA nabídka a služby

Plachetnice rozděluje Tropical Paradise na dvě části. Po její levé straně je nový vodní svět čtyř bazénů. Spojuje je vodní terapie – lehátka, trysky masírující různé části těla. Přibyla masáž chodidel i vodní relaxační cesta. Ve dvou bazénech najdou návštěvníci čirou vodu, ve dvou dokonce mořskou, zahřátou na příjemných 34-36 stupňů. Sůl rozpuštěná ve vodě obsahuje 32 chemických sloučenin, které blahodárně působí na celé tělo a mají relaxační účinky. Terapii mořem (thalassoterapii) si tedy můžete užívat kdykoliv během roku i na Liptově.

Uprostřed, na rozhraní všech čtyřech bazénů, je Barbados bar. Originální míchané nápoje si můžete dopřát přímo ve vodě, nebo na souši. V další z nových atrakcí najde uplatnění i šnorchl. Skála, na níž ztroskotala loď, totiž ukáže ve speciálním bazénu své podmořské tajemství. Mladí objevitelé ji obeplují a při tom se mohou ponořovat za mušlemi a hledat, která z nich ukrývá perlu, nebo najít poklad pirátů. Největší zážitek jim však poskytne pohled na pravý korálový útes s jeho obyvateli – mořskými sasankami a pestrobarevnými rybičkami, které žijí ve vlastním světě akvária se šesti kubíků mořské vody.
Načerpat síly na další výpravy za karibskou faunou, nebo si jen tak zdřímnout ve stínu pravých palem v některém ze stovek pohodlných lehátek můžete v klidové části Tropical Paradise. Díky unikátnímu střešnímu plášti se můžete při konstantní teplotě interiéru 30 ° C i uprostřed zimy opálit. Bohatý výběr karibských specialit a nápojů nabízí nová restaurace Paradiso. Toto vše se do Tropical Paradise pohodlně vejde, vždyť jeho plocha je o 400 m2 větší než fotbalové hřiště. Mušle, na kterou se podobá, je přitom jen část z toho, co na návštěvníka Tatralandie během celého roku čeká …

Tropical Paradise Tatralandia

WEB TATRALANDIA