Ostrov pirátů z Karibiku TATRALANDIA

Od Termály Slovensko
Tatralandia

Ostrov pirátů z Karibiku TATRALANDIA – Svůj karibský sen můžete v Tatralandii prožívat během celého roku. Krytý tropický komplex byl otevřen v roce 2007. Průhledná střecha se světelnými efekty i v noci či v zimě vyvolává přímořskou pohodu a slunce.
Ostrov pirátů z Karibiku TATRALANDIA nabídka a služby

Pirátská loď pod vedením kapitána Barbossa je rozdělena na dvě části: dolní – aquamarínovou s bazény a vrchní – sluneční oddechovou část „Palm Beach“. Ve spodní části jsou umístěny bazény pro malé i velké! Dospělí si mohou užívat pohodu ve velkém tropickém Ocean bazénu s vodními masážemi, postelemi, chrliči, podvodnými masážemi a plaveckou částí s protiproudem s barevným podvodním osvětlením. Teplota vody dosahuje 32 ° C.

Dětem se bude určitě líbit Dětský bazén pirátů s obřím Jumbo hradem a vodním příkopem. Uvítá je množství přátelských a exotických zvířátek. Krokodýl, papoušek a vodní hádek osvěžují nejmenší návštěvníky proudy vody, které vystřikují do výšky. Vše sledují dva zvědavci – papoušci Kiko a Zaza, kterým se zalíbilo v korunách kokosových palem. Děti se mohou vyřádit na různých kluzácích nebo se spouštět po starém kmenu. Obrovské houpající se melouny vás mohou překvapit řádnou sprškou vody.
Na vrchním patře paluby naší karibské lodi na Vás čeká mnoho možností na příjemné strávení času v exotickém prostředí! Posedět či poležet si můžete přímo pod palmami na pohodlných lehátkách, na houpacích křeslech a rodinných houpačkách. Děti jistě potěší dětský koutek s interaktivním hradem, a maminky prostor pro miminka s přebalovacím koutkem a mikrovlnkou s možností ohřevu dětské stravy.

Po celodenní zábavě a koupání v Tatralandii jistě přijde na řadu i hlad. Ten skvěle zažene hot-dog s čerstvou zeleninou nebo pizza přímo z pizza pece v novém Karibik Baru. Na osvěžení čerstvý fresh a zábava může pokračovat.

WEB TATRALANDIA