Vodní ráj Vyhne

Od Termály Slovensko
VYHNE

Uprostřed nádherných Štiavnických vrchů, na místech kdysi proslulých lázní, v oblasti známé svými léčivými termálními prameny, nachází se v malebné obci Vyhne Vodní ráj. Vodní ráj Vyhne je místo, kde během celého roku najdete příjemný relax, harmonii a pohodu. Bez ohledu na počasí, zda roční období je v našem relaxačně-sportovním centru k dispozici celou řadu wellness služeb a možností na sportovní vyžití.
Vodní ráj Vyhne nabídka a služby

V hlavní letní sezóně, která trvá od května do září, jsou v provozu následující bazény: 
Víceúčelový bazén je členěn na část neplaveckou (oddechovou – relaxační) dvě plavecké části. Víceúčelový bazén se plní přírodní termální vodou, jejíž teplota u zdroje je 36,5 – 37 st. C.
Obě části, t. j. neplavecká i plavecká mají stejnou teplotu 29 – 30 st. C
Neplavecký oddechový (relaxační) bazén s vodními atrakcemi má teplotu od 30 – do 32 st. C
Neplavecký – dojezdový tobogánový bazén má teplotu od 29 do 30 st. C
Dětský bazén do 6 let má teplotu vody od 29 do 30 st. C

V mimosezóně, která trvá od září do května, je v provozu vnitřní výplavový bazén s perličkami a jacuzzi, s celoročním vyplaví do exteriéru Výplavový bazén je celoroční, s vodními atrakcemi – hydromasážní lavice, tzv. perličky, protiproud a jacuzzi. Teplota vody je 36 st. C.

 

OTEVÍRACÍ DOBA

PO-PÁ 13,00-21,00

SO, NE 10,00-22,00

 

Wellnes a relax Vodní ráj Vyhne

Moderní relaxačně – sportovní centrum nabízí squash, bowling, vnitřní-venkovní celoroční oddechový bazén s perličkami, tzv jacuzzi výplavový bazén, komplexní služby wellness, solárium, fitness, 4 sauny – suchou, parní, bylinkovou a infrasaunu, jakuzzi a hydromasážní vany. Nabízíme všechny druhy masáží, od klasických, přes sportovní, reflexní, až po speciální, jako jsou medová masáž, baňkování, ayurvéda, lávové kameny a jiné.

Ceník Vodní ráj Vyhne
KONTAKT:

Adresa:
Vodný raj Vyhne,
966 02 Vyhne
Slovensko

Kontakty:
Tel. office: +421 903 446 213
Tel. wellness: +421 901 712 114

OFICIÁLNÍ WEB VYHNE