Bazény Blue Sapphire Aquacity Poprad

Od Termály Slovensko
BAZÉNY BLUE SAPPHIRE

Bazény Blue Sapphire jsou unikátní nejen nabízeným rozsahem služeb, ale i přínosem při ochraně životního prostředí. Moderní budova, která jako svůj primární zdroj energie využívá termální vodu a zároveň využívá i sluneční energii, nabízí nezapomenutelné zážitky pro všechny smysly.
Bazény Blue Sapphire

Hlavní atrakcí jsou relaxační bazény s teplotou vody 30 – 35 ° C, které nabízejí celou škálu vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek a sedadel, vodní clony a trysky, speciální světla pro chromoterapii – léčbu světlem, zařízení na umělé vlnobití a další atrakce.

Bazény jsou k dispozici dva – venkovní bazén se čtyřmi samostatnými zálivy poskytuje relaxaci v 35 stupňové vodě, vnitřní bazén je ochlazovací s teplotou vody 30 ° C, vodními stěnami a zařízením na umělé vlnobití. Prosklená fasáda poskytuje dostatek světla během dne a podvečer nabízí nezapomenutelný zážitek při pozorování západu slunce a Vysokých Tater. Dvě stěny fasády jsou osazeny fotovoltaickými články, které zajišťují výrobu čisté elektřiny. Nad bazény Blue Sapphire je samostatná prosklená terasa, které dominuje jeden z největších dětských koutků na Slovensku.
LASER SHOW – každý večer v bazénech Blue Sapphire ve 20:30.

Prostor bazénů Blue Sapphire je vybaven laserovou show, projekcí na 9m vysokou vodní stěnu a prostorovým audio systémem. Multimediální laserová show v bazénech Blue Sapphire každý večer přinese skvělou atmosféru. Zážitek, který ve vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezapomenutelný. Laserová show v AquaCity je ukázkou možností využití technologicky nejvyspělejších laserových projektorů. Animované 3D obrazy vznášející se ve vzduchu při emotivní hudbě vytvářejí mysteriózní divadlo a nezapomenutelný zážitek.

Relaxujte v bazénech a zažijte výjimečné představení na různá témata:

Vytvoření AquaCity
James Bond 007
Slovensko
Evoluce
Piráti Karibiku
Dětská laser show
Michael Jackson taneční show
CHROMOTERAPIE

Alternativní léčebná metoda, která využívá barvu a světlo na dosažení fyzické a duševní rovnováhy. Má dlouhou tradici v medicíně. Léčba barvou a světlem se používá odpradávna a její začátky sahají až k starověkým egyptským a čínským civilizacím. V bazénech Blue Sapphire v AquaCity se používají barevné efekty v masážních bazénech ve spojení s termální vodou a cílem maximalizovat uklidňující vliv barev a tepla na duševní a tělesnou rovnováhu. Antická forma léčitelství je založena na myšlence, že každá bytost obsahuje pět základních elementů: zemi, vodu, vzduch, oheň a éter (prostor). Jejich poměr je úzce spjat s osobností a povahou a liší se od bytosti k bytosti. Jakékoliv narušení této rovnováhy, ať už nezdravým životním stylem, nebo vnějšími vlivy, způsobí nemoc. Ayurvéda využívá energii obsaženou v barvách spektra na vyvážení těchto elementů.

reklama

Další nabídka Aquacity Poprad:

OFICIÁLNÍ WEB AQUACITY POPRAD