Aquacity Poprad

Od Termály Slovensko

Aquacity Poprad je aquapark s celoročním provozem. Areál je přímo ve městě Poprad v těsné blízkosti Vysokých Tater. Jednoduše vodní ráj pod Tatrami. Jedinečnost AquaCity spočívá ve využívání volně dostupných přírodních energetických zdrojů, které zabezpečují teplo a energii pro hotely, vodní park, restauraci, bary, fitnescentra a konferenční prostory střediska. AquaCity je centrem zábavy a odpočinku. Od chvíle, kdy vstoupíte do moderních budov střediska s okouzlujícím designem, máte díky skvělému vybavení možnost dopřát si služby té nejvyšší kvality ve volném čase.


Aquacity Poprad nabídka a služby

Celoroční venkovní bazény a atrakce:

Bazény jsou díky moderním technologiím s využitím UV filtrace naplněné křišťálově čistou termální vodou. Technologickým procesem se z teploty 50 ° C ochlazuje na 36 až 38 ° C. Bazény mají nerezový povrch, aby se minimalizovala potřeba používání chloru. Na její dezinfekci se využívá UV záření, čímž je šetrná k pokožce i k očím. Voda v termálních bazénech pramení z hloubky 1300 m a obsahuje více než 20 různých minerálů příznivě působících na zdraví člověka.

Pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevnímu oběhu, nervové soustavě a má i příznivé kosmetické účinky. Ve venkovním areálu si můžete odpočinout v celoročním sedacím nebo relaxačním bazénu, kde najdete vodní perličky, masážní trysky, vodní hřib či houpací zvon, nebo si můžete zaplavat ve venkovním rekondičním plaveckém bazénu pro aktivní sportovce s délkou 33m.

Celoroční tobogány: Vrcholem adrenalinové zábavy jsou 71m dlouhý tobogán Černá díra a 54m dlouhý tobogán Twister s množstvím zatáček. Během léta se spusťte se na rodinné skluzavce Family Slide na Mayské pyramidě, rychlými a strmými červenými tobogány Kamikadze nebo na raftovacím tobogánu s délkou až 30m. Při venkovních dětských bazénech se děti zabaví na malých a bezpečných skluzavkách.
Od wellness centra přes restauraci, vodní park až po hotelové pokoje – vše se nachází pod jednou střechou.

Další nabídka Aquacity Poprad:

Ceník Aquacity Poprad

KONTAKT:

AquaPark Poprad s.r.o.
Športová 1397/1, 058 01 Poprad
Tel: +421 52 78 51 111

OFICIÁLNÍ WEB AQUACITY POPRAD