Treasure Island a Mayská pyramida Aquacity Poprad

Od Termály Slovensko
Treasure Island

Dětský bazén Treasure Island – Ostrov pokladů. V moři zábavy pod Tatrami objeví cestovatelé nový dětský bazén. V duchu jednoho z nejpopulárnějších děl historie vybudovali dětský bazén ve stylu exotického zálivu, ve kterém nechybí ztroskotaná loď se skluzavkami a vodními atrakcemi. Pro dospělé je v dětském světě k dispozici vířivka a odpočinková terasa.
Treasure Island

Napětí, dobrodružství, exotika. Co však mohou čekat děti na ostrově plném pirátů, který je v AquaCity Poprad? Děti se budou koupat ve skutečné slané vodě jako v moři. Nová dětská zóna s oddechovou terasou je se svými atrakcemi vhodná nejen pro děti, ale i pro dospělé. Domácí návštěvníci i hosté rádi využijí možnost prožít pocit plavby na historické lodi nebo si vychutnají množství animačních programů, či dětské párty během víkendů. Je to skutečná show, ve které potkáte piráty. Veselé postavičky v kostýmech doplňují kolorit ostrova, stačí se naplno bavit. V dětském bazénu hosty čekají i rybičky Nemo a maskotem Treasure Island jsou leguáni ze souostroví Galapágy.
Mayská pyramida

Během letního provozu (od 1.7. – 31.8.) Si můžete vyzkoušet skutečnou pyramidu vodní zábavy s atrakcemi pro děti a dospělé. Mayská pyramida má 3 nerezové bazény, skluzavky a mnoho vodních atrakcí jako jsou divoká řeka, vodní hřib, vodní ježek a vodní chrliče. Zažijete nezapomenutelnou rodinnou zábavu. Bazény s hloubkou 1 – 1,2m a teplotou vody do 30 ° C jsou vhodné pro děti, ale i dospělé.

Mayská pyramida
Další nabídka Aquacity Poprad:

OFICIÁLNÍ WEB AQUACITY POPRAD