Wellness & Spa Lázně Bardejov

Od Termály Slovensko

Wellness & Spa v lázních Bardejov zahrnuje bazén s termální vodou, dětský bazén, saunový svět, fitness, masáže a solárium – vše je otevřeno i pro veřejnost.
Rekreační a klidový bazén s rozměry: b26 m x 11 m s hloubkou vody 1,20 m a s atrakcemi: vodní číše, vodní dělo, hydromasážní trysky ve stěně, dnová perlička, trubkové lehátko, sedací lavice se vzduchem, protiproud.

Dětský bazén s rozměry 6,5 m x 2,5 m s hloubkou vody 0,20 m s atrakcemi: spojovací vodní plocha (skluzavka), vodní ježek, vodní zvon.

Bazény z nerezové ušlechtilé oceli jsou známé svým hladkým jednolitým povrchem bez spár a míst náchylných na mikroby, které ovlivňují kvalitu vody. Patentové proudění vody prostřednictvím hloubkových trysek zajišťuje optimální promíchání vody a zároveň eliminuje hluchá místa v bazénu, což zaručuje čistotu bazénové vody. Bezpečnost zaručují: protiskluzové dno, oblé hrany a opticky zviditelněny stupnice schodů.

Lázně Bardejov   Lázně Bardejov   Lázně Bardejov   Lázně Bardejov

SAUNOVÝ SVĚT:
suchá sauna
parní sauna
inhalační sauna
infrasauna
Součástí saunového světa je Kneippova koupel, vyhřívaná lavice, ledové vědro, přívalová sprcha, tropická a masážní sprcha, tepidárium.

Saunování uvolňuje tělo i duši, nervové napětí, přináší psychickou a fyzickou relaxaci a regeneraci sil. Sauna dokáže uvést tělo a duši do harmonického a rovnovážného stavu. Sauna je pramenem mládí, pomáhá posilovat krevní oběh, zkvalitňuje činnost srdce a oživuje pleť.
Součástí je Bar s nabídkou nealkoholických nápojů.
KÚPELE BARDEJOV