Ubytování lázně Bardejov

Od Termály Slovensko
HOTEL ALEXANDER BARDEJOV

Ubytování v lázních Bardejov – vyberte si z nabídky hotelů, apartmánů a penzionů. Komfortní ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce během celého roku, v blízkosti lázní.
HOTEL ALEXANDER BARDEJOVHOTEL ALEXANDER **** je nově zrekonstruovaný luxusní hotel v centru Bardejovských Lázní. Hotel je propojen spojovací chodbou s Hotelem Ozón.

HOTEL ALEXANDER

 


HOTEL ASTÓRIA BARDEJOVHOTEL ASTÓRIA *** Historickou dominantou Bardejovských Lázních je Hotel Astória, který se nachází v centru Lázní přímo naproti lázeňské kolonádě. Hotel byl postaven v roce 1898 a při výzdobě fasády a výtvarné výzdobě interiéru byla použita neorenesanční a neobarokní ornamentika.
Hotel Astória je propojen chodbou s lázeňským domem – Balneoterapií kde se podávají všechny léčebné procedury.

HOTEL ASTÓRIA

 


HOTEL OZÓN BARDEJOVHOTEL OZÓN *** v Bardejovských Lázních je největším ubytovacím zařízením v Bardejovských Lázních, který byl postaven v roce 1976 av roce 2000 prošel rozsáhlou rekonstrukcí.
Hotel Ozón nabízející svých služeb uspokojí i náročné návštevníkov.Hotel je propojen prosklenou chodbou s Lázeňským domem – Balneoterapií, kde se podávají lázeňské procedury.

HOTEL OZÓN

 


VILLA DIANA BARDEJOVVilla Diana***  je zrekonstruovanou vilkou, která se nachází za léčebným domem Alžběta. Svou kapacitou patří k malým ubytovacím zařízením, které je vzdáleno cca. 200 m od centra lázní.

VILLA DIANA BARDEJOV

 

 
 

VILA FONTÁNAVILA FONTÁNA **
Vila se nachází v centru Bardejovských Lázních při Kolonádě.

VILA FONTÁNA

 

 


 

HOTEL MIER BARDEJOVHotel MIER ** se nachází v krásném prostředí Bardejovských Lázní, uprostřed smíšených lesů av blízkosti letního koupaliště.

HOTEL MIER

 

 


 

PENZION FRANTIŠEK BARDEJOVPenzion František je novým Ubytovacím zařízením, vznikl rekonstrukcí a rozšířením již existující stavby. Penzion je situován cca. 250 m od centra Lázní a nabízí ubytování v moderních a prostorných pokojích. Všechny pokoje jsou rekonstruovány.

PENZION FRANTIŠEK