Wellnes & Spa Lázně Bojnice

WELLNESS – Saunový svět – V saunovém světě máte možnost využít bohatou nabídku nejen klasických masáží a reflexních masáží, ale i masáž lávovými kameny, manuální lymfodrenáž, anticelulitidní masáž, vakuovou masáž – baňkování, thajskou masáž, antimigrenózní masáž, sportovní masáž.
Solná koupel
Rovnoměrně a blahodárně působící teplo proniká pomalu do těla a do nejhlubších vrstev naší pokožky. Současné inhalování soli působí pozitivně – právě tak jako vzduch při koupání v moři. Teplota lázně 40 ºC je ideální pro uvolnění a odpočinek.

Bylinková koupel
Koupel v parní kabině je nejen oblíbená, ale i zdravá. Je to příjemná potní lázeň podobná sauně, ale při zcela jiných klimatických podmínkách. Vzduch v kabině není tak horký a je plný vlhkosti. Horká pára o teplotě 45 ºC působí léčivě při onemocněních dýchacích cest a při revmatických potížích. Účinky páry se ještě znásobí po přidání vonných přísad, nebo extraktů z léčivých bylin.

Sanarium
Relax v Sanary je ideální prostředek pro nasbírání nových sil. Střídání blahodárného tepla a následné ochlazení posiluje imunitu a krevní oběh. Při teplotě 65 ° C můžete uvolněně sedět nebo ležet.

foto12   foto3   vonkajsibazenmier   foto6

Fitness
Pod dohledem profesionálních instruktorů si můžete vytvořit vyšší úroveň Vaší fyzické zdatnosti při střídání jednotlivých kondičních zařízení.

Finská sauna
Využívá  suchý horký vzduch s nízkou vzdušnou vlhkostí. Při teplotě přibližně 90 ° C se otevírají kožní póry, zvyšuje se látková proměna, urychluje vylučování potu a s ním i škodlivých toxických látek z těla. Finská sauna je obzvláště prospěšná pro prevenci a zvýšení obranyschopnosti organismu, respiračních chorob, posiluje srdečně-cévní aparát, navozuje pocit uvolnění, odstraňuje únavu a pomáhá bojovat proti stresu.
Wellness není jen systém cvičení či tréninku, ale spíše přístup ke zdraví, fitness, který vede k pocitu spokojenosti a zároveň i dobrému zdraví. V nabídce je Body Forming, Nordic Walking, Fitball, Trasa “Buď fit”, Aqua Aerobik, Strečink a Relaxace.

Redukčně – ozdravné pobyty
Trápí Vás nadbytečné kilogramy? Chcete udělat něco pro své tělo? Neváhejte a navštivte nás!
Nadváha a stres jsou průvodními jevy současné populace. Jsou rizikovými faktory mnoha onemocnění nesoucích přívlastek civilizační. Na jejich vzniku se podílí nejen nesprávné složení stravy, ale i chybný životní styl spojený s nedostatkem času pro sebe. Lázně Bojnice, a.s. v návaznosti na zkušenosti z předchozího období své činnosti dávají do pozornosti možnost absolvování pobytů se zaměřením na redukci tělesné hmotnosti a stresu. Pod vedením zkušených odborníků máte u nás možnost nejen otestovat si svou pevnou vůli, ale určitě se naučíte překonávat i samy sebe a nastartovat v sobě nové návyky, které Vás přivedou k novému způsobu života.

 

 
LÁZNĚ BOJNICE, a.s.
972 01 BOJNICE
Tel .: 00421 46 5116 362
Fax: 00421 46 5430 026