Lázně a termální koupaliště Trenčianske Teplice

Od Termály Slovensko

Lázně Trenčianské Teplice a.s. patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Je to především díky vynikající přírodní sirné termální vodě a romantické poloze lázní. Léčebná péče v lázních Trenčianske Teplice a.s. má dlouholetou tradici (první písemná zmínka o lázních je z roku 1247) a je založena především na využívání přírodní sirné termální vody.


V současnosti se kromě termální vody využívá široká paleta léčebných metod z oblasti léčebné rehabilitace a fyziatrie.

Lázně se specializují na léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu, stavů po operacích a úrazech, chronických revmatických onemocnění u některých civilizačních chorob, nemocí z povolání, ale i onemocnění z oblasti interní medicíny, gynekologické a kožní onemocnění včetně psoriázy.

Termální bazény

Koupel Sina

Je naší nejoblíbenější lázní. S průměrnou teplotou až 39 ° C je ideální pro všechny, kteří mají rádi horké lázně. Koupel je zrcadliště, tj pramen ústí přímo do bazénu. Odpoledne a o víkendu se využívá spolu s historickou odpočívárnou Hammam.

Cena léčebné procedury (20 min. Koupel + 10 min. Zábal): 9,26 €

Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru pravých lázní a využijte možnost zrelaxovat v rekonstruovaném bazénu Sina!

Bazén MUDr. Čapka – PI

Koupel je ideální pro všechny, kteří mají rádi moderní lázně. Bazén i budova jsou po kompletní rekonstrukci. Teplota vody v novém nerezovém bazénu má průměrnou teplotu příjemných 37,5 ° C. Po 20 minutové lázni si odpočinete v zábalu a dopřát si zde můžete i klasickou masáž.

Cena léčebné procedury (20 min. Koupel + 10 min. Zábal): 6,95 €

Bazén PII

Koupel je univerzální volbou pro všechny, kterým nevyhovují horké lázně. Teplota vody v bazénu má příjemných 37 ° C. Po 20 minutové lázni si odpočinete v zábalu. Následně si můžete dopřát léčebnou masáž poskytovanou profesionálním zdravotnickým personálem.

Cena léčebné procedury (20 min. Koupel + 10 min. Zábal): 6,95 €

Bazén PIII

Termální koupel vhodný na plavání a cvičení ve vodě v trvání 30 minut. Teplota vody v bazénu dosahuje průměrně 35,5 ° C.

Cena léčebné procedury (30min. Plavání): 6,95 €

Bazén PK

Termální koupel s příjemnou průměrnou teplotou 37,4 ° C, který prioritně slouží klientům ubytovaným v léčebném domě Krym, jehož je součástí.

Cena léčebné procedury (20 min. Koupel + 10 min. Zábal): 6,95 €

Venkovní bazén GRAND

Dopřejte si celoročně relaxační koupel pod širým nebem ve venkovním bazénu GRAND, nezávisle na počasí. Bazén je k dispozici všem lázeňským hostům, návštěvníkům Trenčianských Teplic a obyvatelům města. Dětem je vstup povolen od 3 let.

Celonerezový bazén Grand je navržen jako víceúčelový, se třemi plaveckými dráhami a odpočinkovou zónou. Splňuje ty nejnáročnější požadavky. V současnosti bazén spojuje lázeňský dům Krym a budovu Rehabilitační bazén. Součástí hlavního bazénu je i menší relaxační bazének, s půdorysem kruhu. Po jeho obvodu je vytvořena atrakce „rychlá řeka“. Oba bazény lze využívat po celý rok.


 

KONTAKT

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.
T.G.Masaryka 21, 914 51 Trenčianske Teplice

Tel.: +421/32/6514 000
Fax: +421/32/6552 960

LÁZNĚ TRENČIANSKE TEPLICE