Permon’s Paradise

Od Termály Slovensko

Permon ‚s Paradise je největší hotelový wellness komplex na Slovensku.

AQUA Paradise: velký bazén (25×12 m) s plaveckou dráhou, vodními chrliči, masážními tryskami, perličkou, vířivka pro 12 osob s výhledem na majestátní štít Kriváně, dojezdový bazén pro 63 m dlouhý obrázkový tobogán a širokou skluzavku (dlouhou 10 m), infrasauna .
KIDS ‚Paradise: dětský bazén s atrakcemi (perlička, „baby“ skluzavka, skluzavka Kobra, skluzavka Medvěd).
SAUNA Paradise: Bylinková inhalace, Ledové osvěžení, Cesta dr Kneippa, Římský parní lázeň, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalace, Vitální déšť, Finská sauna, Lázeň odvahy, Ledová sprcha, Medvědí doupě, Ledopád, Solná jeskyně, Mátová inhalace, Pstruhový lázeň, Pastýřská pokoj, Šomravá voda, Pramen pod Kriváněm, Tepidárium, Sluneční louka, Duše vody, Pravěk, Masážní lehátka, Divoká řeka, Parní sprcha, Masážní fontána, Perličková koupel, liščí nora – celkem 30 atrakcí o rozloze 1 430 m²
SPA Paradise: rozmanitá nabídka masáží, blahodárných zábalů a lázní.
BEAUTY Paradise: pestrá nabídka lákavých tělových a obličejových ošetření od SOTHYS Paris.

Pokud jste ubytováni v hotelu Pieris, neváhejte navštívit Wellness Pieris. Na jednom místě se nachází vše, co potřebujete, abyste zrelaxovali po náročných dnech. Pro stimulaci smyslů je nejlepší finská, parní ale také infra sauna. Intenzivní pocit požitku a blahodárnou relaxaci poskytuje aromaterapie, kterou můžete absolvovat v eukalyptové parní sauně. Wellness Pieris je k dispozici pouze pro ubytované hosty hotelu Pieris.

Ve WELLNESS PIER najdete:

Oddechový relaxační bazén – nacházejí se zde masážní trysky, vodopád
Rozměry bazénu 7,90 x 3,20m s hloubkou 1,20m jsou jako stvořené pro regeneraci těla a odpočinek při teplotě 33 ° C.Teplá voda působí příznivě na celý organismus, rozšiřuje cévy a krev proudí až do těch nejvzdálenějších částí těla, čímž snižuje i tlak na srdce.

Vířivá vana – s teplotou 35 ° C je připravena pro romantické chvíle s přáteli, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Každým koupelí ve vířivé vaně se snižují zánětlivé procesy a odstraňují bolesti kloubů, hlavy a napomáhá se Vašemu rychlému zotavení ze svalových bolestí. Součástí vířivky jsou i trysky na příjemný relax. Proudy teplé vody stimulují Vaše svaly, zatímco Vy relaxujete. Narůstající tlak odstraňuje nahromaděné napětí v těle.
Oddychová lehátka – po správném saunování se můžete zrelaxovat v klidném prostředí blízko bazénu na lehátkách

Infrasauna – vyzařuje pouze zdraví prospěšné sluneční záření a naopak vylučuje to negativně. Zaručuje hlubší a účinnější přehřátí. Ve srovnání s tradiční saunou zajistí vyloučení alespoň dvojnásobného množství potu při nižší teplotě, čím méně zatěžuje srdce. Vdechovaný vzduch je příjemnější, může se regulovat, požadovaný účinek se dosáhne i při otevřených dveřích.

Eukalyptová parní sauna – eukalyptus je jednou z nejoblíbenějších vůní parních saun. U nás dýcháte pouze to, co stvořila samotná příroda. Strom eukalyptu má nejmocnější účinek na úplné uvolnění dýchacích cest, v létě ochlazuje, v zimě naopak zahřeje. Má protizánětlivé, antiseptické, antibiotické i deodorační účinky.

Klasická finská sauna – říká se, že nejkrásnější jste hodinu po sauně. Intenzivní pocení vyčistí pokožku a podpoří tvorbu nových kožních buněk. Teplo zrychlí proudění krve a zvýší i podíl kyslíku v tkáních. Vrásky se vyžehlí, pokožka se rozzáří jako čerstvě naleštěné jablíčka a vypadá mladší. Sauna je vlastně sama o sobě skvělou kosmetickou kúrou.
SPA – nabízí množství relaxačních procedur pro celkové uvolnění těla a upevnění zdraví. O všech procedurách a o jejich účincích se můžete odborně popovídat s našimi zaměstnanci wellness. V případě zájmu o procedury ve wellness Pieris Vám doporučujeme objednávku předem.

Kontakt

Grand hotel Permon ****

Pribylina 1486

032 42 Pribylina

Tel.: +421 (0)52/471 08 44

E-mail: hotelpermon@hotelpermon.sk

Web: www.hotelpermon.sk