Aqua Relax Dolný Kubín

Od Termály Slovensko

AquaRelax je moderní aquapark ve městě Dolný Kubín, výjimečný svým unikátním pyramidovým architektonickým řešením. AquaRelax využívá jen křišťálově čistou vodu v nerezových bazénech.
Areál aquaparku zahrnuje plavecký bazén, vodní svět s vodními atrakcemi, saunový svět i restaurace. V aquaparku je i moderní relaxačně-rehabilitační centrum a fitnesscentrum. Jen 5 km od aquaparku se nachází známé lyžařské středisko SKI PARK Kubínska hoľa.

Aquapark AquaRelax je unikátní vodní dílo v centru Dolního Kubína. Jeho dominantou je Vodní svět s nabídkou vodních atrakcí různého druhu. V letní sezóně mají návštěvníci aquaparku k dispozici také venkovní areál.

Travnatá plocha s rozlohou 200 m² v přírodní scenérii nabízí dětský bazén, sportovní hřiště a zapůjčení sportovních potřeb, nafukovací atrakce, lezeckou stěnu, lanový park, dětské hřiště, šlapací káry, sluneční terasu s lehátky a bufet s občerstvením.

Bazény a wellness Aqua Relax:

  • plavecký: 25 m, 27°C
  • relaxační: Velký multifunkční bazén pod základnou pyramidy s délkou 26 metrů a šířkou 19 metrů. Hloubka bazénu je od 110 do 130 cm. Teplota vody je 32 ° C. Součástí bazénu a jeho okolí jsou bublinkovače, masážní lavice pro 6 osob, 3 masážní sprchy, vodní hřib, 6 masážních trysek, divoká řeka, houpací záliv, ostrov, 2 vířivé vany s teplotou vody 36 ° C, 4 vyhřívané lavice, 200 lehátek, 2 fontánky s pitnou vodou, 2 tobogány, dvouskluzavka NIAGARA a relaxační terasa na opalování v letní sezóně.
  • saunový svět: zažijte příjemný odpočinek v nově otevřeném wellness centru, kde najdete infra saunu, finskou saunu, parní bylinkovou a parní solnou saunu. Po příjemných chvílích strávených v saunách Vám je k dispozici ochlazovací bazén, vířivka pro 6 osob a relaxační místnost.
  • masážní a rehabilitační centrum
  • fitness
Otevírací doba Vodní svět:

Po-Ne-Svátky: 10-22 hod. (v letní sezóně)

Více info na: www.aquakubin.eu