Thermalpark Šírava

Od Termály Slovensko

Thermalpark Šírava je moderní termální park na břehu Zemplínské šíravy v obci Kaluža. Je situován na překrásném poloostrově Medvedia hora, který je považován za jedno z nejkrásnějších míst na Zemplínské Šíravě.
Bazény Vodní svět

Ve Vodním světě se nacházejí 3 hlavní bazény: vlnový a plavecký bazén, relaxační a masážní bazén a pro děti do 5 let i dětský bazén. Vlnový bazén nabízí návštěvníkům simulaci mořského vlnění, relaxační bazén je plný různých masážních trysek (lýtkových, zádových a pod.) A vířivá vana, kromě množství sedacích masážních trysek, poskytuje návštěvníkům i hydromasáž celého těla na vodních masážních lehátkách.

Kromě bazénů jsou pro návštěvníky Thermalparku Šírava v prostorách vodního světa připraveny i další atrakce jako: dlouhá a krátká skluzavka, divoká řeka, houpací záliv, dětské hřiště apod. Samozřejmě kvalitní relax musí být obohacen i pestrou nabídkou jídel a nápojů, kterou zajistí restaurace Termálparku. K dispozici je i množství lehátek na odpočinek. Pro rekreanty hledající klid a tiché prostředí je k dispozici tichá zóna na prvním podlaží.

I okolí Zemplínská šírava je bohaté na zajímavá místa. Chráněná krajinná oblast původně sopečného pohoří Vihorlatské vrchy je protkána turistickými stezkami a cyklostezkami k Vinianske jezeru, Mořskému oku, či Vinianske hradu. Vinařská oblast Tokaj nabízí nejen krásný kraj, ale i ochutnávku kvalitního vína.

Wellness

K dispozici finská, bylinková, infra a parní sauna s výjimečnými ceremoniály. Ledopád, masážní sprchy, ochlazující vědro, nerezový ochlazovací bazén, Kneippova koupel, vícemístných whirpool.
Ubytování

Zemplínska šírava a okolí nabízí množství různých ubytovacích kapacit od hotelů přes penziony, rekreační zařízení až po chaty a chatové oblasti. V okolí je k dispozici nejméně 31 různých ubytovacích zařízení s 2228 lůžky různé kategorizace a cenové relace.

 

Ceník

  • dospělý po-čt: 10 EUR na 3 hod., pá-so-ne-svátky: 14 EUR na 3 hod.
  • děti 3-12 let  po-čt: 4 EUR na 3 hod., pá-so-ne-svátky: 6 EUR na 3 hod.
  • děto do 3 let zdarma

 

Kontakt

TRR centrum Kaluža, s.r.o.
Zemplínska šírava, Kaluža 780, 072 36 Kaluža

tel: +421 944 383 486
tel: +421 56 285 2020
tel: +421 56 285 2021

www.zemplinskasirava.eu