Aqua-vital park Lúčky

Od Termály Slovensko

V areálu Lázní Lúčky se nachází celoročně otevřený Aqua-Vital Park, jehož součástí je sedací bazén s termální minerální vodou, rekreační bazén s různými atrakcemi (vzduchové sedadla, protiproud, vzduchové lehátka, vodní číše, masážní trysky, chrliče vody, podhladinové osvětlení) a saunový svět (finská sauna, mentolová sauna, římská parní lázeň, Kneippova koupel a tepidárium). K dispozici je i vnitřní minerální bazén.Součástí AQUA-VITAL Parku je venkovní rekreační bazén s teplotou vody 28 – 33 ° C s různými atrakcemi jako jsou vzduchová lehátka, protiproud, vodní číše, podhladinové osvětlení, masážní trysky a chrliče vody. Venkovní sedací bazén s léčivou minerální vodou s teplotou 36 – 38 ° C nabízí relax a uvolnění.

K dispozici je také vnitřní minerální bazén s léčivou vodou o teplotě 33 ° C a 35 ° C.

V blízkosti venkovních bazénů se nacházejí také atrakce, které klienti mohou využít v době, kdy se pohybují mimo bazén – volejbalové hřiště, dětská trampolína, dětské houpačky, dětské prolézačky.

S bazény je přímo spojen Vitální (saunový) svět, který se svým interiérem snaží o dosažení harmonie a ve spojení s moderními technologiemi je předpokladem pro příjemné uvolnění a odpočinek. Příznivé účinky sauny jsou známy již od nepaměti. Horký vzduch v sauně vyvolává pocení a tím vylučování škodlivých látek, otevírá póry, zlepšuje prokrvení, zároveň působí zklidňující a relaxačně. Součástí vitálního světa jsou: finská sauna, mentolová sauna, římská koupel s přírodními inhalačními esencemi, Kneippova koupel, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – déšť.

Ve vitálním světě se používají přírodní silice, které svými účinky ve spojení inhalace se saunováním detoxikují organismus, posilují jeho přirozenou obranyschopnost a účinně chrání před nemocemi z nachlazení. Použité silice uvolňují psychické napětí a stres.

V roce 2015 lázně otevřeli nový vnější Vitální svět, který doplnil nabídku celoročně otevřeného AQUA-VITAL Parku. Pro hosty připravili novou finskou saunu, v níž může relaxovat v sedě až 16 lidí a skvělé osvěžení poskytne i nový ochlazovací bazén. Pro ty, kteří vyhledávají raději odpočinek ve vodě je k dispozici nová jacuzzi pod širým nebem.
WELLNESS V DEPENDANCE LIPTOV

V suterénu Dependance Liptov *** se nachází Wellness. Jeho součástí je Vířivka se slanou vodou připravenou z mořské soli, finská sauna, infrasauna a ochlazovací káď.

Ve wellness si klienti mohou vychutnat kombinaci slané vody v Jacuzzi a saunování ve finské sauně a infrasauně. Zde poskytujeme možnost objednat si celé Wellness na 60 minut, jako bonus při objednávce pro 2 osoby dostanou klienti Sekt 0,33 l.

Otevírací doba:

Po-Pá: 12-21 (venkovní bazény a vitální svět), 17-21 (vnitřní bazén)

So-Ne-Svátky: 10-21 (venkovní bazény), 10-21 (vitální svět), 12-21 (vnitřní bazén)

 

Ceník:

  • 3 hod. venkovní bazény- dosp. 11 EUR, děti 8 EUR
  • balíček venkovní bazény+vitální svět 3,5 hod. dospělí 22 EUR, děti 3-14 let 11 EUR

 

Kontakt:

KÚPELE LÚČKY a.s.
034 82 Lúčky 530, okres Ružomberok
Slovakia

GPS: N 49.132432, E 19.399128

www.kupele-lucky.sk