Relaxační pobyty Trenčianske Teplice

Od Termály Slovensko

V lázních Trenčianske Teplice se můžete ubytovat v 9 hotelích s nabídkou wellness & spa služeb, a to vše v blízkosti samotných lázní.

  1. Hotel Flóra se nachází v centru Trenčianských Teplic, v blízkosti lázeňského parku. Chloubou Hotelu Flóra je moderní wellness centrum, dominantou jehož jsou dva nerezové bazény. V prostorách wellness centra je k dispozici i finská či solná parní sauna, bylinková inhalace, tepidárium, vodní cesta a fitness centrum. V nabídce je také více než 30 léčebných procedur včetně thajských masáží. Termální bazény Lázní Trenčianske Teplice jsou od hotelu Flóra vzdáleno pouze 300 metrů.
  2. Parkhotel na Baračke je malý, komfortní hotel rodinného typu. Leží v krásném přírodním prostředí lázeňského města, na okraji lázeňského parku. V hotelovém wellness centru najdete širokou nabídku více než 30 léčebných procedur pod jednou střechou, které vhodně doplňuje krytý bazén, saunový komplex a solárium. Vzdálenost do centra města s pěší zónou, lázeňskou síní, venkovním bazénovým komplexem Grand a orientálním lázní Hammam je 10 min. procházkou přes lázeňský park.
  3. Léčebný dům Krym: Nejkomfortnější léčebný dům KRYM I.kategórie se nachází přímo v centru mesta.Recepcia otevřena nepřetržitě, k dispozici je několik výtahů, dále se v domě nachází denní kavárna, Espresso bar, noční klub, kadeřnictví a pedikúra, kosmetika, směnárna, parkoviště přímo u domu . V přízemí vedle recepce je samostatná místnost s připojením k Internetu. Možnost zapůjčení kol za poplatek. Procedury jakož i strava se nachází přímo v domě.
  4. Wellness hotel Panorama: Nově otevřený wellness & spa hotel PANORAMA **** je moderní rodinný hotel, kde je každý host vítán a dostane se mu komfortních a komplexních služeb. Součástí hotelu je wellness centrum, hostům je k dispozici i hotelová restaurace s vynikající nabídkou jídel zdravé kuchyně, Lobby bar Salvia a v letních měsících sluneční zahradní terasa. Hotelové wellness centrum poskytuje širokou nabídku relaxačních příležitostí: Nechybí relaxační bazén s teplotou cca 30-32 ° C, finská i bylinková sauna, parní lázeň, ledové vědro, whirlpool či různé typy masáží.
  5. Hotel Most Slávy: Známý Hotel Most slávy leží přímo v centru lázní Trenčianske Teplice, nedaleko zeleného parku. Hotel sídlí v krásné historické budově a nabízí výjimečnou dobovou atmosféru. Gurmány potěší výborná hotelová restaurace s širokým výběrem specialit ze zvěřiny a domácí slivovicí z vlastního sadu. Součástí hotelového komplexu Most Slávy jsou také dvě vily Miramare – Corfu Dea a vila Vera. Před vchodem do hotelu se nachází známý Most slávy, se jmény významných osobností oceněných na mezinárodním filmovém festivalu ARTFILM.
  6. Lázeňský hotel PAX: Zrekonstruovaný Lázeňský hotel PAX je výborně situován v centru lázní na pěší zóně v blízkosti lázeňského parku. Je propojen s nejoblíbenějším teplickým termálním bazénem SINA a historickou odpočívárnou Hammam jakož is budovami, kde se podávají procedury. Několik lékařské ordinace a vybrané procedury jsou hostům k dispozici přímo v hotelu. V prostorách hotelu se nachází kosmetika, denní kavárna, směnárna a působivá sluneční terasa s panoramatickou kavárnou.
  7. Lázeňský hotel Slovakia: Cenově dostupný Hotel Slovakia se nachází přímo v centru Trenčianských Teplic a tvoří bránu do městské pěší zóny. Příjemné prostředí hotelu umožňuje jeho široké využití – od lázeňských a relaxačních pobytů až po výlety s dětmi či krátkodobé ubytování. Přímo v hotelu je klientům k dispozici vnitřní bazén a relax centrum.
  8. Penzion Baske: Penzion dostal jméno po nejvyšším vrchu Baske, čnící nad malebnou dolinou říčky Tepličky a nad lázeňským městem Trenčianske Teplice. Penzion se nachází v lázeňském parku a je součástí komplexu budov VENEZIA, které byly postaveny koncem 19. století v novorenesančním stylu slunné Itálie. Komfort, útulnost a soukromí penzionu spolu s jedinečností léčebných účinků termálních minerálních pramenů světoznámých lázní vytváří pro návštěvníky ideální podmínky pro odpočinek, relax, léčení, sport, kulturu i zábavu.
  9. Léčebný dům Atlantis: Půvabný dependance Atlantis disponuje dobovou atmosférou. Nachází se v centru města, pár kroků od pěší zóny. Maximální kapacita 50 hostů jej řadí k malým hotelem s útulným prostředím.