Hotel Aphrodite, Rajecké Teplice

Od Termály Slovensko

Hotel Aphrodite je dominantou a pýchou lázní Rajecké Teplice, je postaven v antickém stylu. Hotel nabízí množství procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru. Kromě unikátní léčivé vody zde najdete oddech, klid, relax a čisté životní prostředí.
Ubytování a stravování v Aphrodite Palace

Hotel Aphrodite Palace nabízí ubytování v pokojích několika kategorií, vybavených vlastní koupenou a WC, TV/Sat, telefonem, ledničkou a županem:
Comfort: částečně zrekonstruované pokoje menších rozměrů
Superior: komplexně zrekonstruované nebo nové pokoje
De Luxe: komplexně zrekonstruované nebo nové pokoje se dvěma manželskými postelemi (širokými 160 cm), vhodné také ubytování rodin s dětmi nebo výhodně až pro 4 osoby (výhodné ceny pobytů pro 3. a 4. osobu jsou v cenících uvedeny za lomítkem)
Suite: komplexně zrekonstruované nebo nové pokoje rozměrově větší pokoje se sedacím nábytkem
Suite De Luxe: komplexně zrekonstruované nebo nové pokoje s rozlohou až 70m2 se dvěma manželskými postelemi (širokými 160 cm), vhodné také pro ubytování rodin s dětmi nebo až pro 4 osoby.
Stravování je poskytováno ve stylové hotelové restauraci. Snídaně, obědy i večeře formou bufetu.

Lázeňské a relaxační služby, termální bazény, saunový svět

Všechny lázeňské a relaxační procedury, termální bazény i saunový svět jsou hostům hotelu Aphrodite Palace k dispozici v hotelu Aphrodite, do kterého se dostanete nadzemní spojovací chodbou. Toto propojení ve velmi výhodné i pro pobyty mimo hlavní letní sezónu.

Hotel Aphrodite ****

Čtyřhvězdičkový hotel Aphrodite nabízí díky kombinaci ubytování a procedur pod jednou střechou svým hostům jedinečné pohodlí. Hostům je k dispozici 89 lůžek v moderně zařízených 58 pokojích. Všechny prostory hotelu jsou laděny v antickém stylu a dodávají jim tak netradiční atmosféru pohody a luxusu.

V relaxačním termálním bazénu a plaveckém bazénu, které jsou součástí Vodního světa, se používá rájecká termální voda. Ve větším plaveckém bazénu se teplota vody pohybuje mezi 30 – 32 stupni, v menším relaxační je teplota kolem 38 stupňů.

Součástí lázní je Saunový svět, kde najdete klasickou fínskou saunu, tepidárium a různé druhy parních komor (solnou, mentolovou, bylinnou či eukalyptovou).

Hotel Aphrodite ****

Osloboditeľov 131/41313 Rajecké Teplice   mapa

zobrazit pobyty

Stravování – Hotel Aphrodite ****

Restaurace Aphrodite nabízí delikatesy domáci i zahraniční kuchně a hosté v ní naleznou příjemné posezení na 1. poschodí hotelu Aphrodite.

Léčebné procedury poskytované hotelem

Moderní balneo centrum, které je součástí hotelu, nabízí celou řadu procedur léčebního, relaxačního a zkrášlujícího charakteru, jako například vodoléčbu, klasické masáže, skotské střiky, oxygenoterapii, nebo uhličitou koupel.

Lázně Rajecké Teplice rozšířily své služby a vyčlenily „Bazén pod bralom“ speciálně pro rodiny s dětmi. Tento bazén je vybavený hydromasážními tryskami, chrličem vody a vodopádem. Je součástí vodního světa a nachází se ve venkovním areálu lázeňského hotelu Aphrodite.
KONTAKT:

Adresa: Centrum 1, 013 13 Rajecké Teplice, Slovensko
Telefon:+421 41/549 42 56
Otevírací doba:

pondělí 9–22
úterý 9–22
středa 9–22
čtvrtek 9–22
pátek 9–23
sobota 9–23
neděle 9–22