Ubytování Podhájska

Od Termály Slovensko
Ubytování Podhájska

Přímo v areálu koupaliště Podhájska existuje několik nabídek na ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce.
HOTEL BORINKA

Hotel Borinka *** se nachází v areálu termálního koupaliště. Skládá se ze dvou částí, které nabízejí 41 pokojů a 4 apartmány s celkovou kapacitou 105 pevných lůžek. Vkusně zařízené 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, televizorem, rádiem, minibarem, trezorem (za poplatek). Apartmány se skládají s obýváku a ložnici – jsou klimatizované. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu se sezením.

Rezervační formulář Hotel Borinka

KEMPING U SV. URBANA

Kempování u svatého Urbana poskytuje návštěvníkům ubytování ve volné přírodě s kapacitou 30 míst na umístění karavanů a 60 míst na stanování o celkové ploše 8600 m2. Kempování je v provozu pouze během letní turistické sezóny, obvykle od května do října, resp. podle zájmu i celoročně. Jedná se o nejvyšší standard kempu na Slovensku

APARTMÁNY GAZDOVSKÝ DVOR

Pohodlné ubytování přímo v areálu termálního koupaliště Podhájska. Ubytování v nových, plně vybavených apartmánech. Hostům nabízíme pohodlné ubytování v příjemně zařízených 6 apartmánech s kapacitou dvou a tří lůžek.

Apartmány jsou totožně rozmístěny ve dvou budovách. V každé z budov jsou Vám k dispozici dva dvoulůžkové a jeden třílůžkový apartmán. Součástí apartmánů je klimatizace, televize se satelitem, kuchyňský koutek vhodný pro rychlou přípravu stravy (chladnička, mikrovlnná trouba, varná konvice, příbory) a umyvadlo. V každé budově mohou ubytovaní hosté využívat dvě toalety a jeden sprchový kout.

Výborným benefitem ubytování je také restaurace, umístěná v těsné blízkosti apartmánů, ve které Vás obslouží vždy ochotný a vstřícný personál a můžete si zde vybrat ze široké nabídky chutných jídel a nápojů.

WEB PODHÁJSKA LÁZNĚ