Thermalpark Nitrava Poľný Kesov

Od Termály Slovensko

Thermalpark Nitrava se nachází v příjemném prostředí v obci Poľný Kesov, nedaleko Nitry v areálu plném zeleně. Je snadno přístupný do 15 minut jízdy autem od výjezdu z rychlostní silnice R1 směr Nitra – jih.Ponořte se do světa Thermálpark Nitrava a unikněte z každodenního stresu do malebného místa relaxu, kde spolu se svými dětmi můžete snít s otevřenýma očima dokořán. Uvolněte se v jedinečném komfortu přímo v hotelu nebo si vychutnejte atmosféru přírody či zdravý vzduch zeleně.

Thermalpark Nitrava nabídka a služby

Hotel ***

V hotelu s kapacitou 63 lůžek (55 pevných + 8 přistýlek) se nachází 25 pokojů. Zasloužený relax si můžete dopřát v 4, 3 či 2 lůžkových pokojích. Po něm se nechte zlákat lahodnými snídaní či volným vstupem do hotelového hypertermální bazénu, Bazénové haly a během letních dnů vstupem do venkovního Bazénu u jezera. Samozřejmostí pobytu je hlídané, uzavřené parkoviště.

Celoročně jsou u nás pro návštěvníky k dispozici 4 bazény: hypertermální bazén a Bazénová hala se třemi bazény – Zážitkový bazén s vířivkou, Dětský bazén a výplavový bazén.

V letní sezóně máme podle počasí napuštěný termální Bazén u jezera.

Otevírací doba:

Pondělí:12:00 – 20:00
Úterý – Neděle: 09:30 – 20:00
Naše termální voda je přírodní minerální, vysoce mineralizovaná, hydrogenuhličitanových, sodná, se zvýšeným obsahem sodíkového iontu, se zvýšeným obsahem hydrogenuhličitanových iontu, slabě alkalická, středně termální a příznivě ovlivňuje:

• Pohybové ústrojí
• revma
• Centrální nervový systém
• Regeneraci kloubů a kostí
• Poúrazové stavy
• Uvolnění svalstva
• Regeneraci mozku a nervových zakončení
V hotelové části se nachází vnitřní hypertermální bazén (hloubka 130 cm, max. 39 ° C). Na terase nad bazénem vás obsloužíme iv plavkách, denně od 9:30 do 20:00 hod.

Bazénovou halu tvoří 3 bazény:

  • Zážitkový bazén s chrliči vody (hloubka 120 cm, max. 34 ° C) s vířivým bazénem (hloubka 100 cm, max. 37 ° C),
  • Dětský bazén s vodním hříbkem a skluzavkami (hloubka 30 cm, max. 35 ° C),
  • Výplavový bazén s masážními tryskami (hloubka 120 cm, max. 33 ° C).
  • Součástí Bazénové haly je nápojový bar se zázemím. V nápojovém baru se můžete občerstvit denně od 10:00 do 20:00 hod.

Do Dětského bazénu je povolen vstup dětem od 3 do 12 let.

Během letní sezóny je k dispozici venkovní bazén u jezera (hloubka 60 – 110 cm, max. 32 ° C), v jehož blízkosti jsou letní bufety a dětské hřiště.

V zimním období, kdy teplota pravidelně klesá pod bod mrazu, je možné, že teplota vody ve výplavový bazénu bude nižší než běžně.

Novinkou Thermalparku Nitrava bude již brzy nový letní areál a celoroční krytá tobogánových aréna. Těšit se můžete na 7 tobogánů a skluzavek a množství různých bazénů pro malé i velké. Překvapením bude tobogán s výstižným názvem Kesovská raketa, který bude mít v našem zařízení slovenskou premiéru.

WELLNESS – SAUNOVÝ SVĚT

Vážení návštěvníci, srdečně vás zveme do našeho moderního hotelového wellnessu, kde si můžete dopřát odpočinek a regeneraci během celého roku. K dispozici vám jsou: tři druhy saun: finská, parní a infrasauna,
jacuzzi s perličkou a tepidárium s lehátky, kde můžete načerpat nové síly.

Kontakt

Adresa: Poľný Kesov 252, Nitra

GPS: 48°10´03.0´´ N / 18°03´51.5´´ E

Tel.: +421 037/7787144, +421917 350 615

www.thermalkesov.sk