Malé Bielice – termální koupaliště a lázně

Od Termály Slovensko

Malé Bielice, ve kterých se areál termálního koupaliště nachází, je klidnou, okrajovou čtvrtí města Partizánske, ležící 60 km od moravsko-slovenské hranice (přechod Malý Hrozenkov) přímo na trase Nitra-Prievidza.

728x90

V blízkosti lázeňského komplexu je dokonce menší, nehlučné sportovní letiště. Bezprostřední okolí nabízí ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku i vyžití při zimních sportech, dopravní spojení na okolní známé turistické cíle, vyhlášené přírodní zajímavosti a cenné historické památky zajišťuje dostatečná síť udržovaných silnic i pravidelná hromadná doprava.

Lázeňské zařízení pro náročnou klientelu vyrostlo přímo v místech, kde přirozeně vyvěrá teplá minerální voda, dosahující teploty až 40 stupňů Celsia. Balneologie zde objevili tři různé prameny, které mají velmi příznivé účinky především na pohybové ústrojí, nervovou soustavu, rehabilitaci a regeneraci organismu.

Najdete zde výhradně lázeňské prostory, ale i plovárnu a aquapark pro veřejnost. Chybět nemohou klidové bazény, plavecký bazén, odpočívárny nebo welness centrum se saunou, párou, mentolovými inhalacemi nebo turecké lázně. Celý lázeňsko-relaxační komplex protíná promenáda, přecházející příjemným parkem.

Základem rehabilitačních procedur lázní je výskyt čiré léčivé vody bez barvy a zápachu s teplotou 43,6 ° C u pramene. Voda je slabě mineralizovaná, hydrouhličitanová, vápenato – horečnatá, hypotonická. Velmi dobře působí na pohybové ústrojí, vegetativní systém a celkovou somatickou regeneraci organismu.

Malé Bielice nabídka:

  • klidový bazén, hloubka 120 cm,
  • hydromasážní bazén, hloubka 120 cm,
  • perličkový bazén s masáží chodidel,
  • odpočívárny,
  • sauny: infrasauna, aroma sauna, finská sauna,
  • masáže,
  • venkovní bazén

CENÍK (otevřeno denně 9-21)

PONDĚLÍ – PÁTEK (ceny v EUR):

Dosp. 9-13 hod. / děti do 14 let: 9.90 / 6

Dosp. 13-17 hod.  děti do 14 let: 12.90 / 7

Dosp. 17-21 hod.  děti do 14 let: 14.90 / 8

ZTP: ceny stejné jako dítě do 14 let


SOBOTA – NEDĚLE (ceny v EUR):

Dosp. celodenní / dítě (ZTP) celodenní: 14.90 / 8

 

KONTAKT:

Malé Bielice 103-105, 958 04 Partizánské

Tel.: 00421 387 496 541

Malé Bielice  Malé Bielice  Malé Bielice  Malé Bielice