Wellness & Spa Ginoparadise Bešeňová

Od Termály Slovensko

Vítejte ve světě Wellness & Spa, ve světě relaxace a božské pohody. Vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru celkového uvolnění a wellness služeb. Čeká na Vás kouzelný svět vůní, barev, životodárné vody a příjemných tónů hudby…
Bylinná inhalace: Příjemné vůně léčivých bylinek blahodárně působí na všechny Vaše smysly a orgány.

Solná inhalace: Příznivé účinky soli na pokožku se projevují v jejím přirozeném vyhlazení a celkovém prokrvení.

Mentolová inhalace: Síla mentolu spolu s párou pročistí dýchací cesty a uvolní póry pokožky. Příjemné sezení, vlhko a teplo, to je další relax pro Vaše tělo a duši.

Římská koupel: Dopřejte si božský pocit v parním a horkém prostředí. Online harmonii organismu jako za dávných římských dob.

Suchá finská sauna: Klasické suché saunování, dokonalé prohřátí a očista organismu. Kombinace suché sauny se studeným lázní dodá Vašemu tělu energii a odbourá jakýkoliv stres.

Další nabídka:

Zlaté křeslo – Bešeňovský unikát
Vyhřívané křeslo z 24-karátového zlata. Jediné svého druhu v Evropě. Podobné křeslo vlastnil i panovník Alexandr Veliký.Kneippova koupel
Odhodláte se vstoupit na cestu překvapení? Procházka po bazénků, v nichž jsou na dně kamínky a kde se střídá horká a studená voda i bublinky. Příjemné překvapení doplňuje suchá mlha a možnost ochladit se ledovou tříští. Koupel prokrví Vaše dolní končetiny, stimuluje krevní oběh a podporuje imunitu organismu.

Hydromasážní bazén
Požitek z malých bublinek v hydromasážním kruhovém bazénu o průměru 4,5 m, který pohladí každý kousek vašeho těla. Hvězdná obloha a požitek z mikromasáže pomáhá k lepšímu prokrvení i celkové svalové relaxaci organismu.

Tepidárium
Příjemně unavený a rozpálený organismus můžete nechat chvíli odpočinout a nechat se unášet blahodárnými účinky otuženého těla. Tuto možnost Vám poskytne 9 vyhřívaných lehátek.

Ochlazovací bazén
Střídání pobytu v jednotlivých saunách s ochlazováním organismu v bazénu s ledovou vodou.Veľmi dobře působí na prokrvení těla a pomáhá k otužilosti.

Bešeňovské skály
Nic není lepší na oteklé nohy jako masáž s vodními tryskami. Specifickou atmosféru dodává studená pára.

Vodní smršť
Rozpálenou pokožku osvěží efekt studené a teplé vody. Tato ochlazující procedura napomáhá k větší otužilosti i k lepšímu prokrvení těla.

Hydromasážní sprcha
Teplota vody a síla tlaku masážních trysek příjemně osvěží tělo a zbaví stresu. Je vhodná po fyzické i psychické zátěži.

Hydromasáž nohou
Masáž speciálně zaměřená na dolní končetiny, k odstranění pocitu těžkých a oteklých nohou.