Termální koupaliště Štrand Nové Zámky

Od Termály Slovensko
Koupaliště Nové Zámky

Koupaliště Štrand E. Tatárika Nové Zámky nabízí svým návštěvníkům na ploše přibližně 8 ha pestrou nabídku možností trávení volného času. Vstup do areálu je přes dřevěný most, který se vybudoval přes bývalý mlýnský náhon řeky Nitra.


Koupaliště Nové zámky nabídka

Pro návštěvníky je zde připraven areál se šesti bazény, které jsou k dispozici během letní sezóny, která začíná začátkem června a trvá do září.

Termální voda vyvěrající z vrtu do hloubky 1506 m obsahuje málo sedimentu – písek. Voda je nízké tvrdosti, vysoké mineralizace, charakteru hydrokarbonátového s obsahem jódu.

Plavecký bazén má rozměry 50 x 21 metrů. Hloubka bazénu se pohybuje od 1,10 do 2 m. Teplota vody je udržována na hodnotě 26 ° C. Druhý bazén pro méně zdatné plavce, je dlouhý 25 a široký 12,5 metru. Voda je hluboká 1,5 m o teplotě 28 ° C.

Pro ty, co si chtějí naplno vychutnat relaxační účinky termální vody je určen třetí, tzv. klidový bazén s rozměry 25 x 22 m. V pořadí další – relaxační bazén byl vybudován teprve nedávno a jeho součástí je chrlič vody, 12 párů vysokotlakých trysek a perličková koupel. Voda v bazénu dosahuje teploty 32 ° C.

Areál nabízí i jiné možnosti rekreace ve volném čase dle zájmu návštěvníka na plochách sportovních a dětských hřišť. Pro milovníky tenisu nabízíme možnost využití cvičné stěny nebo tenisových kurtů.

Dalšími atrakcemi jsou ping-pongové stoly a areál minigolfu s 18-ti obrazci. Neodmyslitelnou součástí jsou moderní stravovací zařízení bufetového typu, sprchy a hygienická zařízení, úschovna cenných předmětů, úschovna zavazadel, šatny, půjčovna sportovních potřeb.
KONTAKT:

Mobil: +421 905 417144 p. V. Votrubec

Mobil: +421 902 201949 p. A. Takácsová

OFICIÁLNÍ WEB KOUPALIŠTĚ NOVÉ ZÁMKY

Koupaliště Nové Zámky