Dunajská Streda v Hotelu Thermalpark *** s polopenzí a neomezeným vstupem do termálních lázní s 10 bazény

Hotel Thermalpark *** se nachází přímo v areálu jednoho z nejoblíbenějších termálních komplexů na Slovensku. Z pokoje můžete vyjít rovnou v plavkách a ponořit se do některého ze 4 vnitřních či 6 venkovních bazénů. Užijete si také vynikající polopenzi formou bufetu a láhev vína.

Varianty 

 • Pobyt  2 osoby  3 – 8 dní 
 • Sezóna: 1.1.2024 – 24.3.2024 Délka pobytu: 3 – 8 dní od 9899 Kč 
 • V ceně nabídky
 • Ubytování:
 • Ubytování pro dvě osoby v pokoji Comfort či Premium (dle kapacity) v Hotelu Thermalpark ***
 • Strava:
 • Polopenze po celou dobu pobytu pro dva
  • Snídaně formou bufetu
  • Večeře formou bufetu
 • Služby:
 • Láhev minerální vody na pokoji
 • Láhev vína na pokoji
 • Neomezený vstup do termálních lázní Thermalpark pro dva
  • Venkovní celoroční bazény: Italský bazén s vířivkou (28-36 °C), klidový bazén (34-36 °C), rekreační bazén (27-30 °C), rotunda (36-39 °C)
  • Venkovní sezónní bazény: Dětský bazén se skluzavkou (30-32 °C), velký zážitkový bazén (26-28 °C)
  • Vnitřní bazény: Wellness bazén (30-33 °C), rotunda (36-39 °C), rekreační bazén (27-28 °C), dětský bazén (29-31 °C)
 • WiFi zdarma

O ubytování 

Hotel Thermalpark *** se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, tudíž to ke všem atrakcím budete mít doslova pár kroků. Zabaví vás celkem 10 vnitřních i vnějších bazénů, saunový svět, tobogány, ale i plážový minigolf, stolí tenis a další aktivity. Pokud by vám pobyt v Thermalparku nestačil, navštívit můžete také nedaleké termální koupaliště Topoľníky (16 km).

Nejen děti jistě nadchne návštěva Malkia Parku (11,4 km), kde mohou na vlastní oči uvidět nejrůznější šelmy a další zvířata. Milovníci adrenalinové zábavy zase nesmí vynechat profesionální areál motorových sportů Slovakia Ring (12,3 km), kde se nejen konají oblíbené závody FIA WTCC, The Grand Prix Slovensko a další, ale mohou si zde i vyzkoušet jízdu na profesionálním okruhu nebo třeba kurz bezpečné jízdy.

Ani obdivovatelé historických a kulturních památek nepřijdou zkrátka. Za poznáním můžete vyrazit do Žitnoostrovského muzea (1,8 km) nebo Galerie současných maďarských umělců (2,4 km). Mezi populární výletní cíle patří také vodní mlýn Dunajský Klátov (9,7 km), kde najdete i stálou expozici vodního mlynářství, nebo kolový vodní mlýn v Jahodné (11,5 km), ten si ale můžete prohlédnout jen zvenčí.

Kde budete spát? 

Ubytováni budete v jednom z moderních pokojů se stylovým interiérem. Ve všech pokojích budete mít k dispozici koupelnu s fénem, televizi, minibar, trezor, telefon a WiFi připojení.

Pokoj Comfort měří 23 m² a kromě manželské postele je zde možné nachystat také přistýlku. Výhodou pokoje je balkón (3,5 m²) s krásným výhledem na termální bazény. Součástí pokoje je koupelna s vanou.

Pokoj Premium je stejně velký jako varianta Comfort (23 m²) a dominuje mu komfortní dvoulůžková postel. Namísto balkónu má ale prostornou terasu (9,5 m²), ze které uvidíte na celý areál Thermalparku. Také tento typ pokoje má v koupelně vanu a umožňuje přistýlku.

Na čem si pochutnáte? 

Starosti si nemusíte dělat ani s jídlem. Můžete si dopřát chutné snídaně formou švédských stolů. V restauraci si dopřejete pokrmy ze širokého výběru domácích i mezinárodních jídel, váš oblíbený nápoj vám nabídnou v baru.

Kde budete relaxovat? 

Thermalpark v Dunajské Stredě je jedno z nejoblíbenějších rekreačních středisek na jižním Slovensku. Na ploše 18 ha vás čeká dokonalý relax i zábava, místní termální voda navíc příznivě působí při problémech pohybového ústrojí a dalších zdravotních potížích.

Ve venkovní části aquaparku najdete italský bazén s vířivkou (28-36 °C), rekreační bazén (27-30 °C), dětský bazén se skluzavkou (30-32 °C), velký zážitkový bazén a dva bazény s teplou termální vodou – relaxační (34-36 °C) a venkovní část bazénu v rotundě (36-39 °C). Nechybí ani vnitřní bazény, včetně vnitřní sekce bazénu v rotundě, wellness bazénu (30-33 °C), vnitřního rekreačního(27-28 °C) a baby dětského bazénu (29-31 °C).

Pokud se chcete nechat pořádně rozmazlovat, doporučujeme Saunový svět, kde si můžete vyzkoušet pobyt ve finské sauně (60-110 °C), biosauně s přídavkem páry, infrasauně (35-55 °C), parní sauně(max. 60 °C) nebo solné kabině s blahodárným účinkem na dýchací cesty. Samozřejmě nesmí chybět ochlazovací bazén a relaxační místnost s příjemnou hudbou. Sauny jsou zde navíc doplněné horkou vířivkou s hydromasáží.

Třešničkou na dortu může být masáž nebo ozdravná procedura. A že je z čeho vybírat – kyslíková terapie, magnetoterapie, baňkování, masáž pro ženy či lymfodrenážní masáž, k dispozici budete mít nejnovější technologie i tradiční masážní techniky prověřené staletími, to vše v rukou zkušených profesionálů.

Cestujete s dětmi? 

Pro nejmenší je zde dětský bazén plný atrakci a skluzavek. Odvážnější děti jistě vyzkouší jeden ze 7 tobogánů. V létě na děti čeká zábava i v dětském klubu s programem.

Něco navíc 

V areálu najdete i bohaté možnosti sportovního vyžití – zabavte se při minigolfu či ping pongu, zahrajte si šachy na venkovní šachovnici, nebo se protáhněte na multifunkčním hřišti.