Apartmány – ubytování Lipno

Od Termály Slovensko

Rádi bychom Vám představili plně vybavené a komfortní apartmány u Lipna, které jsou ideální pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce. V apartmánech naleznete vše, co potřebujete pro příjemný pobyt. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem a vlastní koupelnou, aby Vaše soukromí bylo zajištěno.

Pro Vaše pohodlí je k dispozici uzamykatelné parkoviště zdarma, takže se nemusíte starat o bezpečnost Vašeho vozidla. Hosté si mohou vychutnat koupání ve venkovním bazénu nebo si užít večer u ohniště s dřevem.

Pro děti je připravena houpačka, skluzavka a pískoviště, takže se budou moci vesele bavit.

Tak neváhejte a zarezervujte si svůj vysněný pobyt u Lipna již dnes! Apartmány jsou připraveny pro Vás a jsou ideálním výchozím bodem pro Vaše dobrodružství v této krásné oblasti.

Lipno – ideální letní dovolená

Připravte se na dokonalou letní dovolenou a zažijte naplno sportovní vyžití u Lipenského jezera! Tato oblíbená destinace je ideálním místem pro aktivní odpočinek, kde si můžete vyzkoušet široké spektrum sportovních aktivit.

Při plavání v největším přehradním jezeře v ČR si užijete osvěžení a zároveň si zlepšíte svou kondici. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si zapůjčit kajak, windsurfing, paddleboard nebo jachtu.

Milovníci cyklistiky se zase mohou vydat na jednu z mnoha cyklostezek a projet se krásnou okolní přírodou. Pro ty, kteří hledají adrenalin, je tu možnost si vyzkoušet bungee jumping nebo si zasurfujte na největší umělé surfovce v ČR! U nás je pro každého něco! Vydejte se k Lipnu a nechte se unášet sportovními aktivitami v nádherné krajině Šumavy.

KONTAKT

Rezervaci ubytování provádějte prosím pomocí rezervačního formuláře.

Pihlov 53, 382 26 Horní Planá

+420 773 452 585

apartmany.ondrich@seznam.cz

www.apartmanyusrdcevltavy.cz